İSLAMİ SOHBET ODASİ


İSLAMİ SOHBET ODALARInda Bazen öyle anlar vardır ki o kadar kalabalıklar içerisinde kendinizi yalnız hissedersiniz kimsenin sizi tanımadığı ve uçsuz bucaksız yerlere gitmek istersiniz. Bu her insan için dönem dönem yaşanılacak bir şeydir. İşte böyle anlarda hiçbir yere gitmeden ama çok uzaklara gider gibi hiç tanımadığınız insanlarla konuşup sohbet edeceğiniz bir sistem var. Sistemin adı chat ve bunu neredeyse bilmeyen yoktur. Belki belli bir yaş grubundaki insanlar bunun farkında değildir ancak yeni nesil kesinlikle bunu çok iyi bilirler ve aynı zamanda ne kadar güçlü bir sistem olduğunun da farkındadırlar. Sohbet siteleri sayesinde hiç tanımadığınız bir insanla çekinmeden sıkılmadan saatlerce konuşabilirsiniz. Bu bazen sizi o kadar çok fazla sarar ki işin evlenmeye kadar gittiğini bile söylemek mümkün. Sohbet noktasında amacınızın ne olduğunun asla farkı yoktur. islami sohbet, dini sohbet, islami chat, dini chat, mircte sohbet, sohbetlim chat, dini sohbet odaları, dini sohbet siteleri kelimelerinde en iyi dini chat sitesidir Hemen bedava sohbet odalarına katılarak kendine en uygun Musluman kardeşini bul..

Dinisohbetodalari.com Sohbet

İSLAMİ SOHBET ODALARI

Dini konuların sanal ortamda tartışıldığı, dini sorulara cevap arandığı gelişmekte olan Chat sitelerine İslami Sohbet Odaları denir. Hitap ettiği kullanıcı kitlesi bellidir. Temel olarak soru-cevap şeklinde ilerleyen konuşmalardan oluşur. Konunun dalga geçilmeden, bilimsel araştırmalar, dini kitaplar gibi kanıtlara dayanarak iletilmesi önemlidir. Nesnel(kanıtlanmış, kanıtlanabilirliği mümkün),Bazen öznel(henüz kanıtlanmamış kişiden kişiye göre değişen) fikirler de tartışmaya açılabilmektedir. Diğer sohbet odalarından ayrılan en büyük özelliği; konuşulacak başlığın “din” adı altında olmasıdır....

İSLAMİ SOHBET ODASİNA NASİL GİRERİM

islami sohbet odalarinda Kendinize uygun bir İslami sohbet odaları bulduktan sonra kurallara dikkat etmelisiniz..

Google’a İslami Sohbet Odaları yazınca karşınıza çıkacak seçeneklerden birini kendinize seçebilirsiniz. Kendinize uygun, dikkatinizi çeken bir kanal bulduktan sonra kayıt işlemine başlayabilirsiniz.isminizi kayit edersen dolduğunuz formun sonunda Chat içi genel kurallar olacaktır. Bu kuralları ihlal etmeme konusunda çok dikkatli olunmalıdır. Kural ihlal etmeniz, o sitede tamamen yasaklanmanız, karşı tarafa mahcup olmanız gibi durumlar doğurabilmektedir. Formu doldurduktan sonra odalara girip sohbete başlayabilirsiniz..

İslamisohbet odalarında konuşurken Nelere dikkat etmeliyim

Öncelikle şunu unutmamalısınız ki konuştuğunuz konular hassas konulardır. Bu konular üzerinden yapılan şakalar pek hoş olmayacaktır. islami sohbetin Seviyenizi korumalısınız ve karşı tarafa saygı duyduğunuz izlemini vermelisiniz. Soruları düşünerek yanıtlamaları, soruları sorarken de düşünerek sormalısınız. Bilginiz dâhilindeki sorulara cevaplar vermelisiniz. Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmanız hem sizi küçük düşürecek, hem de karşı tarafı yanlış yönlendirecektir. Bunlara dikkat edilmediği sürece terbiyesiz, saygısız gibi kötü sıfatları sahiplenmeniz olası bir durumdur. mobil islami sohbet Bu tarz davranışların tamamı sizin seviyenizi belirleyecek ve karşı tarafın size ve fikirlerinize duyduğu saygınlığı arttıracaktır. Bu tarz sitelerde seviyenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamalıyım. İslami sohbet odaları son zamanların favori sohbet odaları arasında yer almaktadır. Konuştuğunuz konu hakkında bulunan bilimsel bir veri veya dini bir kaynak varsa bunu belirtmeniz önemlidir. Bu hem karşı tarafı ikna etmenizi hem de sizin güvenilir bir insan olmanızı sağlayacaktır. Özellikle konuştuğunuz konular hakkında belgeler varsa bunlar kesinlikle kanıt niteliği taşımaktadır ve tartışmaya pek de açık konular olduğu söylenemez. Bilmediğiniz bir konu hakkında karşı tarafın size verdiği bilgiyi mutlaka araştırmalısınız. Bu karşı tarafın güvenilirliğini değil, bilginin doğruluğunu irdelediğiniz bir kısımdır. Günümüzde her yerde her bilgi varken bazı bilgilerin yanlış kaydedildiğini, bazen iki hatta üç kaynaktan bakılıp onaylanması gerektiğini unutmamak gerekiyor. Diğer sohbet odalarından farklı olarak Dini sohbet odaları dini konuları kapsar. Dini sohbet kanallarının büyük bir çoğunluğu konuların sapmasını istemez. Buna onların en hassas noktası bile demek mümkündür.Sitelerin kuralları arasında zaman zaman görülmekte olan bir kuraldır. Bu konuda da dikkat edilmelidir. Konun saptığını hissettiğiniz zamanlar hızlıca tekrardan konuya dönmeniz gerekir. Karşı tarafınızdaki insan farkında olmadan konun dışına çıktığı zaman uygun bir dille uyarmayı unutmayın. Dini sohbet odaları genel itibariyle cemaatlerle bağlantısı olmayan daha bireysel amaçlarla kurulmuş sitelerdir. Cemaatlerle ilgili konuşmalardan kaçınmak bu sebeple önemlidir. Herhangi bir sohbet odasını da bir cemaatle veya sizin karşı taraftaki insanı herhangi bir cemaatle ilişkilendirmeniz yanlış olacaktır. Eğer bir cemaatin fikirlerini benimseyip kabul etmişseniz karşı taraftaki insanı da fikirlerinizle mensup olduğunuz cemaate bağlamaya çalışmanız da doğru değildir...

Dini Chat sitemize ister web üzerinden yani masa üstü yada leptop gibi cihazlarınızla bağlanın isterseniz Mircte Mirc programımızı indirerek kolay hızlı güvenli bir şekilde sohbet odalarımıza bağlanın dilerseniz mobil akıllı cihazlarınızla internetinizin olduğu her yerden sohbet odalarımıza bağlanıp keyifli ortamda sohbet etmenin keyfini bizlerle yaşayın.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

İslami Sohbet sitemiz yetişkin bireyler için açılmış bir sohbet sitesidir. Eğer 18 yaş altındaysanız lütfen web sitemizi ziyaret etmeyiniz. Tespiti halinde süresiz bir şekilde uzaklaştırılırsınız.

Web sitemizde siyaset ve benzeri tartışma yaratacak konular ile alakalı sohbet tamamen yasaktır.

Dini Chat sitemizin amacı ücretsiz bir şekilde sohbet hizmeti sunmak nezih kaliteli bir ortam yaratmaktadır.

Sıkça Karşılaşılan Sorunlar

islami Sohbet Sitesine Nasıl Girerim ?
Google arama motoruna yada internet tarayıcınıza dinisohbetodalari.com yazarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Sohbete Girmek Ücretlimi ?
Hayır tabikide Dini Sohbet sitemiz ilk açıldığı günden bu yana tamamen sizlere ücretsiz sohbet hizmeti vermektedir ve bu şekildede devam etmektedir.

Dini Mobil Sohbet

Dini islami sohbet sitemiz siz değerli sohbet kullanıcıları için tamamen mobil uyumlu bir hale getirilmiş olup sizlere tüm akıllı cihazlarınızda ücretsiz bir şekilde sohbet uygulamamızı indirip hızlı bir şekilde sohbet edebilirsiniz.Dinisohbetodalari.com 2004 yılından bu yana seviyeli ve nezih bir sohbet ortamı sunmak için azami gayret göstermektedir. Mircte.org Mircte kelimesi adi altinda 2008 den bu yana sohbet farikası gibi çalişan bizler. Google sayfasına "mircte" yazdığınızda ilk çıkan Mircte.org Sohbet sitesi ana sitemiz olmakda olup mirc girişleri ve islami scriptleri ordan indirebılırsınız. Sohbetlim; Sohbetlim kelimesinin alamet-i farikası bizdedir. Google sayfasına "Sohbetlim" yazdığınızda ilk çıkan Sohbetlim.net sitesi İkinci alternaif giriş sitemizdir. bu kelimede sitemizin altında çıkan islamisohbet.org, mircte.org, sohbetlim.org gibi siteler taklit etme sanatında rakip tanımayan sitelerdir. Fakat unutulmamalıdır ki "Taklitler Aslını Yaşatır"

Dini Sohbet Uygulama