Günlük Dini Sohbetler

Dinisohbetodalari.com – Dini Sohbet sitemiz uzun bir ayrılıktan sonra yine sizlerle, yine yeniden dedik. 2010 yılından beri islami sohbet, chat sohbet kelimelerinde sizlere hizmet etmek için ekibimizle geceli gündüzlü çalışmaktayız.
Bu işin piri olmuş, bu işten büyük para kazanan site sahiplerinin aksine bizler kesinlikle kar amacı gütmemekteyiz. Bizlerin amacı en son ve geçerli İslam Dinini en doğru şekilde, Ehl-i Sünnet Vel Cemaat itikadına göre sizlere anlatmaktır. Düşündük taşındık elimizde böyle bir domain dururken neden sesimizi haykırmayalım, neden insanları doğru yola çağırmayalım. Bismillah dedik ve yola çıktık, bu yazdığım ilk makale umarım büyük projelerin başlangıcı olacaktır. Yeni makalelerde görüşmek ümidiyle şimdilik sağlıcakla kalın.

One Reply to “Günlük Dini Sohbetler”

  1. Değerli dostum yazınızı okudum heyecanlandım, özellikle bu işten kar amacı gütmediğinizi söylemeniz gerçekten onurlu bir duruş ve davranış. İslam dinini insanlara inşallah doğru olarak anlatır ve öğretirsiniz. Çıktığınız bu yolda size başarilar diliyorum. Ha söylemeden de geçemeyeceğim sitenizin tasarımı çok sade olmuş, daha kullanışlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir